Kısa adı BEVİ olan KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ yeni bir spor Kulübü gibi görünsede aslında; Temelleri sağlam zemine oturtulmuş Bölgemizin en eski Voleybol Kulübüdür.

2016  yılında ismi Beylikdüzü  Voleybol İhtisas Spor Kulübü olan Kulübün önceki ismi ARMA YAŞAM SPOR KULÜBÜDÜR. 2016/2017 Voleybol Sezonunda Gurubunu ve Play Off’ları 1. Bitirerek Şampiyon olan Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas Spor Kulübü 2017/2018  Vestel Venüs  Sultanlar Liginde ilk sezonunu başarılı bir şekilde tamamlayarak İlçemizin ve Bölgemizin haklı gururu olmuştur. Beylikdüzü ilçesinin  1.Ligde  mücadele eden tek takımı olan BEVİ; Altyapısı ve Milli Takımlarımıza gönderdiği sporcuları ile Vizyonuna uygun bir şekilde çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

A Takım
Beylikdüzü Voleybol İhtisas A Takımı

Kulübümüzün geçmişi  2002 Yılında Koç İlköğretim Okulu İdareci ve Öğretmenleri  tarafından kurulan Koç İlköğretim Okulu Spor Kulübüne dayanmaktadır. Misyonu olan  gençlere spor yapma imkanı tanıyıp yetenekli gençleri Türk Sporuna kazandırma hedefi  karar  ve azmi ile  inanılmaz bir başarı öyküsü yazan Koç İlköğretim Okulu Spor Kulübü, kendi sporcuları  ile Bayanlar Türkiye 2.Ligine  kadar yükselmiş; Türk Sporuna birçok Sporcu kazandırmış  ve Bölge halkına Voleybolu tanıtıp sevdirmiştir.

Gelinen noktada Beylikdüzü İlçesi’nin marka değerinin yükseltilmesinde  önemli bir görevi yerine getiren Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas Spor Kulübü Sultanlar Ligi  sayesinde,Dünyanın sayılı sporcularını ve Ülkemizin en önemli kulüplerini  Beylikdüzü’nde ağırlayarak bölge halkına  spor kültürü olarak da önemli bir katkı sunmaktadır.

Beylikdüzü’nün en değerli spor kulübü olarak el ele verdiğimiz bu aşamada sizleride takımımızı desteklemek üzere Beylikdüzü Spor Kompleksi’ne davet ediyor; Tarihi birlikte yazmaya çağırıyoruz.

Gençlere Yönelik Faaliyetler
Genç ve Yıldız Takımlar

Bugün 100 yakın Altyapı Sporcusuna gelişme fırsatı, spor yapma imkanı ve Asıl gayesi olan Türk Toplumuna sağlıklı,bilinçli   nesiller yetiştirme ve Ülkemizi Uluslar arası arenada başarı ile temsil ederek Bayrağımızı en yukarıda dalgalandırma   hedefine emin adımlarla yürümektedir.

Kendi oluşturduğu Altyapı modeli çalışma sistemi ile hem sporcu yetiştiren hem de sporcuların  Eğitim ve  Öğretim hayatlarında başarılı olmaları konusunda büyük bir Eğitim desteği hizmeti sağlayan BEVİ,Genç,Yıldız,Küçük ve Midi gurupları ile de Sporcuları  geleceğe hazırlamaktadır.

Beylikdüzü’nün en değerli spor kulübü olarak el ele verdiğimiz bu aşamada sizleride takımımızı desteklemek üzere Beylikdüzü Spor Kompleksi’ne davet ediyor; Tarihi birlikte yazmaya çağırıyoruz.

KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ.